Modified 24-Mar-13
Visitors 66
0 photos
Міський фестиваль дитячої екологічної творчості - "Екотворчість"

14 березня 2013 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбувся міський фестиваль дитячої екологічної творчості - "Екотворчість".

Міський фестиваль "Екотворчість" - традиційний, проводиться щорічно. Кожного року в конкурсі, на рівні району, беруть участь до 10 000 дітей нашого міста. Команда-переможець районного туру представляє інтереси району на міському конкурсі.

Мета фестивалю - підготовка школярів з високим рівнем екологічних знань, екологічної свідомості і культури на основі взаємовідносин суспільства і природи; виховання у суспільства дбайливого ставлення до довкілля; привернення уваги органів влади до небайдужого ставлення щодо збереження природоохоронних територій.

Творче завдання цього року - "Червона книга - символ болі, а починалось все з любові" - це сценічна програма учнів, в якій поряд з глобальними екологічними проблемами світу й країни, повинні бути представлені конкретні, корисні надбання з природоохоронної діяльності школи (проведення і представлення екологічних проектів, конкурсів, акцій, екскурсій). Також на розсуд журі були представлені плакати з екологічної тематики.

До участі в конкурсі залучаються учні середньої та старшої вікової категорії, переможці районного туру.

Учасники міського фестивалю - СШ № 47 Індустріального, СШ № 80 Бабушкінського, СШ № 74 Ленінського, СШ № 129 Самарського, СШ № 89 Красногвардійського, СШ № 67 Жовтневого, СШ № 115 АНД та СШ № 58 Кіровського районів міста Дніпропетровська.

Учасники та переможці нагороджені грамотами управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради та цінними подарунками.

Команда-переможець міського конкурсу буде представляти місто на зональному турі на базі обласного-еколого натуралістичного центру.

Categories & Keywords
Category:
Subcategory:
Subcategory Detail:
Keywords:2013, Екотворчість, Палац, міський, природа, фестиваль

This gallery is empty.