Modified 24-Feb-13
Visitors 11
0 photos
Нагородження переможців міського конкурсу "Собори наших душ"

21 лютого 2013 року у міському Палаці дітей та юнацтва відбулося свято нагородження переможців міського конкурсу "Собори наших душ" за участю заступника міського голови - О.В.Лозенко.

Міський щорічний конкурс "Собори наших душ" проходив за номінаціями:
- "У долонях слова молодого до серця Україну піднесу" (конкурс юних поетів, прозаїків, журналістів, композиторів);
- "Наддніпрянські замальовки" (конкурс юних художників і майстрів декоративно-ужиткового мистецтва).

У конкурсі взяли участь понад 3000 дітей та учнівської молоді міста загальноосвітніх шкіл усіх типів та вихованці позашкільних закладів.

Лауреатами стали 587 дітей, з яких лауреатами стали 205 - поетів та прозаїків, 105 - з образотворчого мистецтва, 5 - композиторів, 273 - з декоративно-ужиткового мистецтва.

Найбільше переможців з образотворчого мистецтва - в Бабушкінському і Жовтневому районах; з літератури - в Індустріальному, Кіровському, Самарському та Ленінському р-нах; з декоративно-ужиткового мистецтва - в АНД, Індустріальному, Красногвардійському, Бабушкінському р-нах та у міському Палаці дітей та юнацтва.

Дітей привітали - директор Дніпропетровського Історичного музею ім. Д.І.Яворницького - Н.І.Капустіна, а також народні майстри декоративно-ужиткового мистецтва, журналісти, члени спілки письменників України в м. Дніпропетровську, провідні художники міста.

Categories & Keywords
Category:
Subcategory:
Subcategory Detail:
Keywords:2012-2013, Олена Лозенко, Собори наших душ, нагородження, палац

This gallery is empty.